ALLELUJA! Oferta Wielkanocna

7 kwietnia 2014

Zapraszamy do udziału w warsztatach twórczych!

W czasie warsztatów zabawimy się kolorem, „wyżyjemy artystycznie” i zastanowimy się po co to wszystko, poszukamy odpowiedzi na pytania: Dlaczego jajko? Gdzie są najwyższe plamy, ale nie te tropikalne? Dlaczego w poniedziałek wielkanocny lepiej nie wychodzić
z domu? Dlaczego dzieci połykały bazie? …

Nasze propozycje:

1.    WIELKANOCNE PALMY

Warsztaty tworzenia palm, to nie tylko zabawa kolorem, różnymi materiałami (bibuła, wstążki, suszone kwiaty), ale i mała dawka wiedzy o tradycji. Dzieci dowiedzą się gdzie powstają najwyższe plamy w Polsce i o tym, że swoim wzrostem przerastają nawet tatę.

palma

2.    ŚWIĄTECZNY STÓŁ

Najważniejszym miejscem w domu jest stół. Właśnie przy nim siada cała rodzina i toczą się najciekawsze rozmowy. Chcemy, aby ten świąteczny stół był niezwykły.

Na tych warsztatach wykonamy świąteczne ozdoby, które będą udekorowaniem wielkanocnego stołu. Dzieci stworzą kurczaki, baranki, jajeczka (w zależności od naszej wyobraźni) oraz poznają świąteczne zwyczaje związane ze stołem.

3.     „WESOŁEGO ALLELUJA”

ee11Te warsztaty są poświęcone tworzeniu kartek świątecznych, które później wyślemy wraz z życzeniami do osób, które są nam bliskie. 

Dzieci nauczą się trudnej sztuki składania życzeń.

Czas trwania warsztatów to 2 godziny lekcyjne (2×45). Cena:  20 zł  (15 zł za warsztaty „Wesołego Alleluja”) od dziecka (przy 20 uczestnikach). 

Cena zawiera: opiekę plastyczki i animatorki (2 osoby), materiały (każde dziecko z warsztatów wychodzi z własnoręcznie zrobionym produktem), przeprowadzenie zajęć z przepleceniem elementów edukacyjnych.

Przy większej liczbie dzieci lub zamówieniu większej ilości warsztatów możliwość negocjacji ceny.

Zapraszamy! Justyna Pałosz: 693-623-036, justyna@lackowa.pl, biuro@lackowa.plBunnies_pastel