Kobieta na końcu świata

16 października 2012

koniecswiata

Survivial jest to sztuka przetrwania w trudnych warunkach. Jest to umiejętność szukania rozwiązania w sytuacji pozornie bez wyjścia.  Zależy ona od naszej silnej woli i pozytywnego obrazu własnej osoby, czyli „ja dam rady, bo jestem w stanie to uczynić”.

Zmaganie się z sytuacją survivalową pozwala poznać samą siebie, swoje możliwości i granice.

Zapraszam na warsztaty na końcu świata, czy tam gdzie nas poniesie wyobraźnia.

Zapraszam do wspólnego zmagania się z własnym strachem i bezradnością, do tworzenia pozytywnego obrazu siebie jako kobiety pewnej i  delikatnej zarazem.

Zapraszam do wędrówki po polskich górach, odkrywania ich dzikości, tajemnicy i piękna, do dającego ciepło i bezpieczeństwo ogniska i do nocnych rozmów o życiu i kobiecości.

Program wyjazdu „Kobieta na końcu świata” jest specjalną ofertą survivalową przystosowaną dla kobiet. Jest to wielka, kobieca przygoda, której głównymi elementami jest wędrówka, wspólne gotowanie w warunkach polowych, spanie „pod gołym niebem” oraz warsztaty z samoobrony, zielarstwa i wiele innych na życzenie klientek.

KOBIETA W LESIE – WYJAZDY SURVIVALOWE DO CHATY W LESIE

Istnieje możliwość tak skonstruowania trasy, aby jej ostatni dzień przeznaczony był na relaks i odpoczynek np. w miejscu ze strefą Spa& Wellness.