Noworoczne warsztaty

8 stycznia 2014

GÓRSKA STREFA KOBIETY

zaprasza serdecznie

na pierwsze w Nowym Roku 2014

 czwartkowe spotkanie warsztatowe przy winie

paperCzas: 23.01.2014 – czwartek, godzina 18.00

Miejsce: Winne Grono, ul. Czarnowiejska 23, Kraków

Witam Was serdecznie w Nowym Roku, który mam nadzieje przyniesie nam realizację marzeń i powstanie jeszcze wspanialszych, nowych pomysłów!

Chciałam Wam na ten Nowy Rok zaproponować nauczenie się nowej umiejętności – plecenia z wikliny i to niezwykłej wikliny, bo z wikliny papierowej, którą można wykonać samodzielnie.  

TUTAJ – możecie zobaczyć jakie cuda można pleść z papierowej wikliny 🙂

My zaczniemy od rzeczy najprostszych, ale to będzie dopiero początek! Rurki przygotuję wcześniej, więc będzie trochę łatwiej.

Ale to nie koniec na warsztatach dowiemy się co i gdzie robić zimą – postaram się Wam doradzić gdzie dobrze spędzić zimowy weekend niekoniecznie na nartach! Jeśli macie swoje miejsca to zapraszam do podzielnia się ze wszystkimi na warsztatach!

Będzie też ziołowo, czyli co pić na rozgrzanie w długie zimowe wieczory – degustacja.

"zaparzanie skośnookiej herbaty"

Bilety: 25 zł (cena zawiera przede wszystkim niezbędne materiały – Panie, które już były wiedzą, że na tym nie oszczędzam)

ZBIERAMY!

Za każdy warsztat uczestniczki otrzymują punkt niespodziankę – zebranie 4 daje 50 % zniżkę na kolejne warsztaty lub 20 zł zniżki na wycieczkę organizowaną przez Górską Strefę Kobiety – Lackową.

LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA, DLATEGO PROSZĘ O ZGŁOSZENIA MAILOWE NA ADRES: justyna@lackowa.pl DO 16.01.2014 (PONIEDZIAŁEK) LUB TUTAJ