WYCIECZKI

DZIECI

Pomysł na Lackową zaczął się właśnie od dzieci… od dzieci na koloniach, na wycieczkach, na urodzinach, w szkole, w harcerstwie.

To dzieci pokazała nam drogę, pobudzają nas do działania i rozwijają naszą pomysłowość!

Pomysł na Lackową zaczął się w górach, na szlakach, w pociągach, w autobusach, w autostopach… dlatego przede wszystkim dzieci i wycieczki!

UWIELBIAMY PRACĘ Z DZIEĆMI 🙂 SZCZEGÓLNIE NA WYCIECZKACH

Nasze wycieczki to czas na łonie natury, który wykorzystujemy na odkrywanie siebie, swoich możliwości i cudów, które ofiarowuje nam otaczający świat.

W nasze wycieczki staram się wplatać elementy survivalu… ale co to właściwie jest survival??

Najbardziej fundamentalna definicja survivialu traktuje go jako sztukę przetrwania w trudnych warunkach np. w czasie wojny, katastrofy, nagłej samotności na odludziu. Jednak jest to znacznie szersze pojęcie i każdy survivalowiec rozumie go inaczej. Jedni uważają survival za sport, za przygodę, za ratowanie rannych w wypadku samochodowym. Jeszcze inni za wyimaginowanie pojęcie, którym wolą się nie interesować. Dla nas survival jest to sztuka życia przez duże „Ż”. To nie tylko „hasanie” po lesie, rozpalanie ognia i radosne spożywanie pasikoników, ale również codzienne radzenie sobie w domu, szkole, pracy…

Przetrwanie zależy przede wszystkim od siły woli przeżycia, od naszych chęci i umiejętności szukania rozwiązań nawet w sytuacji stresującej i niebezpiecznej. Te same czynniki w codziennym życiu zagwarantują nam sukces w szkole, pracy, życiu i kontaktach międzyludzkich.

Nasze wycieczki mają na celu poprzez obcowanie z przyrodą, walką z przeciwnościami losu, pokazać jak na co dzień osiągać małe i duże sukcesy. Chcemy po prostu być na TAK, czyli powiedzieć Życiu – tak, Przygodzie – tak, Przyjaźni – tak. Całym sobą reprezentować postawę TAK –  mi się uda, mi się chce.

Taka moja definicja survivalu wynika z doświadczenia harcerskiego i górskiego. Okazuje się, że umiejętność chodzenia z mapą, wejście na Olimp, spanie w lesie wpłynęło na myślenie o mnie samej. Ja, która potrafię rozłożyć namiot, posługiwać się młotkiem i kompasem, dam radę iść na trudną rozmowę kwalifikacyjną. Sama wypełnię PIT-a, zdam egzamin, itd…

Szczegółowy program wycieczki tworzymy dla każdego klienta, w zależności od wieku uczestników, predyspozycji fizycznych oraz możliwości finansowych. W ofercie podajemy przykładowe miejsca naszych imprez oraz orientacyjną cenę.  

panorama04