WARSZTATY ANDRZEJKOWE

19 listopada 2013

GÓRSKA STREFA KOBIETY

zaprasza serdecznie

na pierwsze czwartkowe spotkanie warsztatowe przy winieWARSZTATYwino

Czas: 28.11.2013 – czwartek, godzina 18.00

Miejsce: Winne Grono, ul. Czarnowiejska 23, Kraków

Co będzie się działo?
Tym razem będzie andrzejkowo. Dowiemy się co nas czeka, ale też co chcemy, żeby się wydarzyło. Zobrazowanie, wyrażenie naszych marzeń zapewnia pomoc w ich realizacji, dlatego naszym warsztatowym zadaniem będzie stworzenia mapy marzeń. Moja podziałała, więc opowiem Wam o zrealizowanych marzeniach i nie tylko.
Będzie o Mont Evereście tym najwyższym i tym trochę niższym. Przedstawię Wam osobę, która jest moją inspiracją i systematycznie realizuje swoje i moje marzenia.
Tradycyjnie będzie o wybranych roślinach z nasze, polskiej, łąkowej apteczki, ale tych, które pomagają nam się spełniać.

Bilety: 25 zł (cena zawiera przede wszystkim niezbędne materiały – Panie, które już były wiedzą, że na tym nie oszczędzam)

ZBIERAMY! 🙂

Za każdy warsztat uczestniczki otrzymują punkt niespodziankę – zebranie 4 daje 50 % zniżkę na kolejne warsztaty lub 20 zł zniżki na wycieczkę organizowaną przez Górską Strefę Kobiety – Lackową.


LICZBA MIEJSC MOCNO OGRANICZONA, DLATEGO PROSZĘ O ZGŁOSZENIA MAILOWE NA ADRES: justyna@lackowa.pl DO 25.11.2013 (PONIEDZIAŁEK) LUB TUTAJ

AndrzejkiOK