„Wiosna, ach to Ty”

27 stycznia 2013

 OFERTA WIOSENNA

„O, to tak jak gdybym całował

Czerwone poziomki zebrane do ręki

Kto, to  tak, ten świat zaczarował

Tu rzucił czerwień, tam zieleń, tu błękit

Dla Ciebie! Aaa”

Za oknem mróz, promienie słońca odbijają się od białego puchu, rażąc w oczy. Zima rozsadziła się wygodnie w dolinach, na dachach domów, pod świrkiem, na szczycie Radziejowej i śmieje się wesoło rzucając śnieżkami do ludzi. Ja jednak wiem, że wiosna stoi za rogiem i czeka, aby ukrócić zimowe figle i zarazić całą ziemię zielonością, świeżością, aby smutnym dać nadzieję, samotnym przynieść miłość, a radosnym nie pozwolić przestać się uśmiechać.

Specjalnie z okazji nadchodzącej wiosny przygotowaliśmy do Was ofertę pełną kwiatów i świeżego powietrza. 🙂

WYCIECZKI NA POWITANIE WIOSNY 

– są najlepszym pomysłem na Pierwszy Dzień Wiosny – 21 marca 2013, który jest również Dniem Wagarowicza, dlatego zapraszam wszystkich wychowawców, nauczycieli do zaoferowania swoim klasom wspólnych wagarów, które spędzimy na zabawie i przyjemnej nauce.

Szkoła podstawowa:

Gimnazjum:

  • DZIEŃ WAGAROWICZA W BESKIDACH – jest to propozycja klasowej wycieczki w Dzień Wagarowicza. Zamiast snuć się po osiedlu w ten dzień, zabierzmy plecaki  czekoladę i w góry, bo tam czeka na nas przygoda i świeże powietrze!

WARSZTATY:

  • MAGICZNA MOC ZAPACHU – są to warsztaty o kwiatach i zapachach, wzbudzające w uczestnikach wrażliwość i poczucie piękna.
  • ZIOŁOWO-KWIATOWE BUKIETY – są to zajęcia o kolorach, płatkach, zapachach, leczniczych mocach ziół, na których każde dziecko będzie mogło zamienić się w kwiatową wróżkę lub florystkę. Idealne warsztaty majowe – bukiety, które stworzą uczestnicy będą wspaniałym prezentem na Dzień Matki.
  • Z KWIATEM NA TY – na tych warsztatach dzieci będą miały okazję pobawić się świeżymi goździkami, różami i stworzyć kwiatowe koszyki. Idealne warsztaty majowe – bukiety, które stworzą uczestnicy będą wspaniałym prezentem na Dzień Matki.
  • MOC UKRYTA W MLECZU – są to warsztaty zielarskie, na których dzieci poznają tajemnice dawnych czarownic i wykonają własną księgę magi – zielnik.
  • ZIOŁOWE WARSZTATY – podczas tych warsztatów dzieci będą miały okazję zabawić się w ogrodnika, poznać etapy sadzenia i pielęgnowania ziół. Efektem zajęć jest przyszkolny ogródek ziołowy lub doniczkowy ogródek klasowy.

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, skontaktuj się z nami tutaj i zarezerwuj termin.