WIOSNA W LACKOWEJ

11 marca 2014

NA LACKOWEJ W BESKIDZIE NISKIM JUŻ WIOSNA…

lackowa

ZIELENIĄ SIĘ MŁODE PĘKI BUKOWYCH LIŚCI I NIEŚMIAŁE TRAWY WYCHODZĄ Z ZIEMI… A CAŁY SZCZYT OBJĘŁO SWOIMI RAMIONAMI SŁOŃCE. W BIELICZNEJ CICHO SZUMI MAŁA JESZCZE RZEKA – BIAŁA, KTÓRA NIE TYLKO UPIĘKSZA BESKID NISKI, ALE I ROZGRANICZA POGÓRZE ROŻNOWSKIE I CIĘŻKOWICKIE, STOI NA STRAŻY SPOKOJU DLA MIESZKAŃCÓW „SKAMIENIAŁEGO MIASTA” I W KOŃCU LENIWIE ZASILA SWOJĄ MOCĄ DUNAJEC W TARNOWIE. 

Z TEJ OKAZJI U NAS NOWE WIOSENNE WARIACJE!

BAZIE

W tym roku zima nie chciała nas obdarować czerwonymi z zimna policzkami, mokrymi od śniegu włosami i rozcieraniem przemarzniętych dłoni… Może stwierdziła, że w tamtym roku za długo nas męczyła i oddała swoje długie wieczory wcześniej wiośnie 🙂

Cieszmy się słońcem, zapachem wiosennej świeżości!

Specjalnie z okazji wiosny, która już przybyła w pąkach kwiatów i baziach , przygotowaliśmy do Was ofertę pełną słońca i działania!

ZAPRASZAMY!

WYCIECZKI NA WIOSNĘ:

DLA KAŻDEGO (ofertę dostosujemy dla maluchów z nauczania początkowego, starszaków i uczniów gimnazjum):

  • WIOSENNE PTASIE TRELE:

Zapraszamy w góry na spotkanie z wiosennymi ptakami.

Na naszej wycieczce dzieci nie tylko będą się dobrze bawić, ale i poznają gatunki ptaków i dowiedzą się troszkę na temat tradycji ludowych (zabawkarstwo).

W PROGRAMIE:

– wycieczka do Beskidzkiego Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie;

– warsztaty twórcze „Ptaszki Stryszawskie”;

– ognisko z kiełbaskami, ptasi quiz.

CZAS TRWANIA WYCIECZKI: ok. 7 h

CENA: 55 zł przy 45 osobach (+ 3 osoby gratis)

Zawiera: transport autobusem, zwiedzanie i warsztaty twórcze w Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej w Stryszawie, ognisko z kiełbaskami i napojami, quiz z nagrodami, opiekę pilota wycieczek, ubezpieczenie NNW 

  • WIOSENNE DOLINKI:

wiosnaZapraszamy w nasze okolice do odkrywania tajemnic jurajskich dolin i poszukiwań wiosennych skarbów w dolince Kobylańskiej.

W PROGRAMIE:

– spacer doliną Kobylańską połączony z grą terenową (zależnie od wieku uczestników: malowanie szkicu terenu, szyfry, zadania);

– ognisko z kiełbaskami, zabawami (zależnie od wieku uczestników: chusta animacyjna, śpiewogranie, malowanie twarzy, balonowe zwierzaki) i quizem podsumowującym grę.

Możliwość urozmaicanie wycieczki plenerem artystycznym!

CENA: 55 zł przy 45 osobach (+ 3 osoby gratis)

Zawiera: animacja wycieczki, ognisko z kiełbaskami i napojami, quiz z nagrodami, opiekę pilota wycieczek, ubezpieczenie NNW

                  

Szkoła podstawowa:

Gimnazjum:

  • DZIEŃ WAGAROWICZA W BESKIDACH – jest to propozycja klasowej wycieczki w Dzień Wagarowicza. Zamiast snuć się po osiedlu w ten dzień, zabierzmy plecaki  czekoladę i w góry, bo tam czeka na nas przygoda i świeże powietrze!

WARSZTATY:

  • MAGICZNA MOC ZAPACHU – są to warsztaty o kwiatach i zapachach, wzbudzające w uczestnikach wrażliwość i poczucie piękna.
  • ZIOŁOWO-KWIATOWE BUKIETY – są to zajęcia o kolorach, płatkach, zapachach, leczniczych mocach ziół, na których każde dziecko będzie mogło zamienić się w kwiatową wróżkę lub florystkę. Idealne warsztaty majowe – bukiety, które stworzą uczestnicy będą wspaniałym prezentem na Dzień Matki.
  • Z KWIATEM NA TY – na tych warsztatach dzieci będą miały okazję pobawić się świeżymi goździkami, różami i stworzyć kwiatowe koszyki. Idealne warsztaty majowe – bukiety, które stworzą uczestnicy będą wspaniałym prezentem na Dzień Matki.
  • MOC UKRYTA W MLECZU – są to warsztaty zielarskie, na których dzieci poznają tajemnice dawnych czarownic i wykonają własną księgę magi – zielnik.
  • ZIOŁOWE WARSZTATY – podczas tych warsztatów dzieci będą miały okazję zabawić się w ogrodnika, poznać etapy sadzenia i pielęgnowania ziół. Efektem zajęć jest przyszkolny ogródek ziołowy lub doniczkowy ogródek klasowy.

Jeśli spodobała Ci się nasza oferta, skontaktuj się z nami tutaj i zarezerwuj termin.