Wycieczki kilkudniowe

10 grudnia 2012

Szaleństwa w Pieninach

Program naszej wycieczki w Pieniny zawiera: zwiedzanie Zamku w Czorsztynie, grę miejską „Poznaj Szczawnicę”, wycieczkę na Sokolicę (747 m n.p.m.) lub Trzy Korony (982 m n.p.m.), rowerową wyprawę na Słowację, ognisko z zabawami i pieczeniem kiełbasek.

Czas trwania przygody: 3 dni

Nocleg: Schronisko PTTK Trzy Korony, Schronisko PTTK Orlica lub Willa „Majerczakówka” w Szczawnicy

Cena:  280 zł od osoby (przy grupie 45 osób) + 3 osoby opieki gratis (zawiera: przejazd autokarem, 2 noclegi, pełne wyżywienie, opiekę przewodnika i pilota wycieczki, zajęcia przeprowadzone przez instruktorkę survivialu, bilety wstępu, wypożyczenie rowerów, świadczenia ujęte w programie, ubezpieczenie NNW)

W ukochanym Beskidzie Żywieckim

Wycieczka w Beskid Żywiecki jest przeznaczona dla starszych dzieci – 5 i 6 klasa (konieczność wniesienia bagaży ze Złatnej Huty do schroniska – 2 h czarnym szlakiem). Miejscem przygody jest schronisko PTTK na Hali Rysiance, z którego rozchodzi się jeden z piękniejszych widoków na nasze Beskidy. W planie mamy: górskie wędrówki (na Pilsko 1557 m n.p.m., na Romanka 1366 m n.p.m., na Halę Liptowską), gry terenowe, warsztaty survivalowe z plecionymi elementami warsztatów sukcesu, warsztaty artystyczne, gry i zabawy sportowe, ogniska i wiele innych.

Czas trwania przygody: 5 dni

Nocleg: Schronisko PTTK Rysianka

Cena:  480 zł od osoby (przy grupie 45 osób) + 3 osoby opieki gratis (zawiera: przejazd autokarem, 4 noclegi, pełne wyżywienie, opiekę przewodnika i pilota wycieczki, zajęcia przeprowadzone przez instruktorkę survivialu, świadczenia ujęte w programie, ubezpieczenie NNW)

 

Po bieszczadzkich połoninach

Nasz wycieczka w Bieszczady to 5 cudownie spędzonych dni w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. W programie wycieczki: górskie wędrówki (szlakiem bieszczadzkich Połonin, zdobycie Małej Rawki 1272 m n.p.m. i Wielkiej Rawki 1307 m n.p.m.), wyprawa do źródeł Sanu, gry terenowe i sportowe, warsztaty survivalowe, warsztaty artystyczne poprowadzone przez Panią Magdalenę Zelną, ogniska i wiele innych.

Czas trwania przygody: 5 dni

Nocleg: Dom Wycieczkowy PTTK Wetlina

Cena:  490 zł od osoby (przy grupie 45 osób) + 3 osoby opieki gratis (zawiera: przejazd autokarem, 4 noclegi, pełne wyżywienie, opiekę przewodnika i pilota wycieczki, zajęcia przeprowadzone przez instruktorkę survivialu, świadczenia ujęte w programie, ubezpieczenie NNW)