ZIMOWE PRZYGOTOWANIA DO WIOSNY

10 lutego 2016

Wcale nie zapadłyśmy w zimowy, niedźwiedzi sen.

chataW ferie razem z dziećmi z Michałowic odwiedziliśmy Rabkę Zdrój (zdjęcia), jeszcze w lutym czeka nas wyprawa w Beskid Niski z firmą informatyczną.

Ostatnio również często odwiedzamy zaprzyjaźnioną chatę w Beskidzie Sądeckim i pomagamy nowym gospodarzą przygotować ją na wiosenną wyprawę z Paniami – szykuje się kolejny kobiecy wyjazd (szczegóły już niedługo).

Przygotowujemy się do letniego sezonu, który zapowiada się bardzo ciekawie.

Czeka nas górska wędrówka na Lackową z gimnazjalistami, zabawy w Szczawnicy i w Rabce Zdrój, poważna wycieczka do Warszawy. Bardzo polubiliśmy Wrocław i już słynne wśród uczniów SP im. Św. Jadwigi w Krakowie pierogi w restauracji na terenie ZOO, dlatego wybieramy się tam kilka razy. W tym roku również odwiedzimy Zakopane i Tatry.

Jeśli macie ochotę wybrać się z nami to przedstawiam kilka wybranych ofert:

DLA SZKOŁY PODSTAWOWEJ:

  • zielone szkoły – z Lackową można miło spędzić czas nad morzem, w Pieninach i w Sandomierzu. Lackowa jest najwyższym szczytem Beskidu Niskiego i również te góry można z nami poznać. na Lackową

DLA GIMNAZJUM:

  • wycieczki na 3 dni  – tu proponujemy wycieczki dla małej grupy dzieci (jedna klasa 25 osób). W tej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie. Jest wyprawa na Lackową z pobytem w przepięknej agroturystyce na łąkach 🙂 i górska wędrówka dla wytrwałych po Beskidzie Sądeckim z noclegami w chatkach studenckich. Można z nami zwiedzić Sandomierz lub Szczawnicę oraz jechać trochę dalej w Bieszczady lub Kotlinę Kłodzką.
  • wycieczki integracyjne dla 1 klasy gimnazjum:

górskie wycieczki jednodniowe – wędrówka po górach jest najlepszym sposobem na integrację klasy. My ubarwimy tą wyprawę grą terenową, zadaniami i zagadkami, które jeszcze bardziej scalą grupę.

trochę dłuższe – 2 dni – tu zapraszamy do odkrywania wulkanu i na grę miejską w Pieninach.  Proponujemy też wycieczkę w Gorce z noclegiem w prawdziwym górskim schronisku, z którego rozpościera się taka panorama:

Panorama z Turbacza

DLA SZKOŁY ŚREDNIEJ: 

  • wycieczka edukacyjna pod Tatrami – zapraszamy na mocno edukacyjną wycieczkę (3 dni) do Zakopanego, podczas której w ciekawy sposób zapoznamy się z twórczością Jana Kasprowicza oraz będziemy uczestniczyć w lekcji architektury. Nie zabraknie również podziwiania widoków podczas spaceru po Tatrach (Rusinowa Polna – schroniska PTTK Roztoka).

Zapraszamy serdecznie. Wszystkie prezentowane oferty są przykładowe i zostały przygotowane pod konkretną grupę. Program wycieczek i ceny dostosowujemy do klasy.

Prosimy o kontakt, Kasia Bajer: 794 – 986 – 141, mail: biuro@lackowa.pl